שני שנתונים למדמ”ח – זה שלנו, זה גם כן

אז כיוון שאני עושה מאמצים להיות מסודר (יחסית לעצמי, בכל אופן) עשיתי מעשה ורשמתי לעצמי את כל המועדים של כל המבחנים הצפויים אי-שם בחורף, בסוף סמסטר א’. (על סמסטר ב’ אין מה לדבר בכלל. נטפל בזה בזמן אחר) אפילו גיליתי שמתנגשים לי המבחן של תהליכים התפתחותיים ואינפי1, וזה יטופל משמעתית בבית הדין לפשעי הוג’י (זה אפילו מופיע בדו”ח גולדסטון, אבל בסדר, לא על זה רציתי לדבר).

בין השאר גיליתי שבאתר של השנתון לא מופיע תאריך של המבחן לקורס 67101, מבוא למדמ”ח. כיוון שכבר גיליתי שמבחן אחד מתנגש לי פניתי ליועצת לתלמידי שנה א’ במדמ”ח, פרופ’ אהרונוב. לאחר ויכוח הלוך-ושוב (“כן מופיע!”, “לא מופיע!”) סיפקתי לה פרינטסקרין, שזה כידוע ההוכחה הניצחת ביותר לעובדה אינטרנטית חוץ מסטטוס בפייסבוק.

testdate

חשבתי שכבר ניצחתי את הויכוח ניצחון מחץ ופרופ’ אהרונוב תכתיר אותי כסטודנט המגניב ביותר בהיסטוריה, אבל לצערי היתה לה תשובה פשוטה מאוד: אני בכלל לא משתמש באתר הנכון.

זה – http://sites.huji.ac.il/htph/shnaton/index.php – מה שהשתמשתי בו, אבל זה – http://science.huji.ac.il/cdshnaton/maslulim.html – מה שהייתי אמור להשתמש בו. מבלבל משהו, לא? מילא אם הנתונים היו מציגים נתונים זהים (ויש לשער – או לקוות – שהם שואבים מאותו מאגר נתונים), אבל ברגע שיש מחסור בנתונים לפחות באחד מהם, אני לא יכול שלא לתהות האם אין סתירות נוספות שפיספסתי.

2 thoughts on “שני שנתונים למדמ”ח – זה שלנו, זה גם כן

 1. בכל מקרה – תירגע.
  כשיש שני מבחנים באותו יום, מגישים טופס פשוט למזכירות ומקבלים אוטומטית זכאות למועד ג’ במקצוע בו בחרת לא להבחן.
  שמעתי שמועה שבפסיכולוגיה הם גם חייבים להיות באותה השעה, אבל בגבעת רם בטוח מספיק אותו היום.

  לשאוף.
  לנשוף.

  בהצלחה.

  1. הייתה מפורסמת כלשהי שהגיעה לגיל 100 ושאלו אותה מה הסוד שלה. התשובה: Just keep breathing. מה שנקרא, אם תצליח לעשות את זה – כל השאר כבר יסתדר. 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s